Rate this post

Naše organizace VITA RE se zabývá pomocí rodičům a žákům s domácí výukou probíhající na základní škole, garancí domácí výuky a dalšími vzdělávacími aktivitami, kurzy, přednášky a webináře, probíhající online.

Zajišťujeme domácí výuku a garanci všech předmětů ZŠ a některých SŠ v online prostředí se zapojením odpoledních výukových bloků v délce 90minut a dalšími metodami samostatné práce žáků. Naše výuka probíhá v online prostředí, a to synchronní i asynchronní formou, které společně tvoří základ pro kvalitní výukový nástroj. Synchronní výuka probíhá formou videokonferencí v platformě MS Teams – 90min/blok v odpoledních hodinách s lektorem. Asynchronní výuka probíhá formou zadávání a sdílení výukových videí, využívání kvalitních výukových softwarů, pracovních listů a online procvičování v různých aplikacích.

Pracujeme s individuálními plány žáků nadaných i žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Náš lektorský team je složen z kvalifikovaných pedagogů s dlouholetou praxí v presenční výuce i intenzivní praxí s distanční výukou minulému roku. Máme zkušenosti s prací s nadanými žáky i s prací se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

 

 

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *