Rate this post

Jak napsat daňové přiznání? To bylo téma našeho prvního semináře tohoto typu v roce 2021. I přes pandemicky značně nepříznivé prostředí v celé naši společnosti, se seminář uskutečnil. Strach a obava z onemocnění se podepsaly na účasti. Nezasáhly ale do kvality, takže několik účastníků se již ptalo, kdy bude pokračování. I pro ně máme dobrou zprávu.

Oproti očekávaní programu, zjištěného z dotazníků odeslaných respondenty, a které vlastně lektora přiměly se připravit hlavně na problematiku odevzdávaní daňových přiznání s daní z příjmu, bylo nakonec hlavní těžiště semináře věnováno dani z přidané hodnoty. Daň z příjmu se dostala na druhou kolej, přesto zůstala v pozornosti účastníků.

Účastníci semináře mají také možnost osobní konzultace s lektorem. Je už jenom na nich, jak se této možnosti chopí a využiji ji.

Jednalo se o náš první seminář v plánovaném širším okruhu edukace v oblasti občansko-právní. Myslíme si, že takto prakticky zaměřené semináře najdou své uplatnění, proto plánujeme na rok 2022 uspořádat minimálně dva s podobným praktickým zaměřením. Cíle seminářů zůstanou stejné. Přispět frekventantům k doplnění potřebných praktických vědomostí a dovedností pro naplnění deklarovaného účelu, kterým bude „klid v duši“  po odevzdání správně vyplněného daňového přiznání. 

Rozšíření, které v oblasti edukace k uvědomělému občanství plánujeme je také závisle na štědrosti donátorů. Některé žádosti v této oblasti máme již připravené, některé podané, proto se nezapomeňte informovat na novinky v rubrice „Aktuality“, které budeme postupně zveřejňovat. Můžete si také vy vybrat nenáročnou formu pomoci při svém internetovém nákupu s použitím givt.cz. Informace o možnosti této pomoci s aplikací givt.cz, najdete na našich stránkách zde 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *