Rate this post

Název sbírky, která probíhala v rámci charitativního crowdfundingu Znesnaze21 sám napoví, kam má pomoc směřovat. Tak se i stalo. V období od 28.8. až 10.9. 2022 byly postupně obdarováni potřební, přesně jak jsme v rámci vyhlášení sbírky, která skončila 17. června, slíbili.

První tři dny nás bylo více a jezdili jsme společně s ukrajinskými přáteli do předem známých rodin, kde byla potřeba předat ležícím seniorům inkontinenční pomůcky. Neformální skupina Boží pomoc zabezpečila z finančních darů i potraviny, proto jsme mohli společně přispět, tam, kde to bylo potřebné. Následující dny již kolegyně zůstala na Ukrajině sama a distribuovala pomoc.

V rámci spolupráce jsme navázali přátelské vztahy i s domovem důchodců, kde nás s inkontinenčními pomůckami přijali s otevřenou náručí. Zde jsme viděli, jak malá je naše pomoc.

Děkujeme všem dárcům, kteří na naší sbírku přispěli. Věříme, že jsme důvěru nezklamali a budou nám věrní v dalším kole charitativního crowdfundingu, který plánujeme vyhlásit hned, jak spočteme všechny náklady a odevzdáme vyúčtování.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *